O nas Informacja o przedszkolu Historia Przedszkola

O nas

Przedszkole zlokalizowane jest na osiedlu Ustronie w budynku wolno stojącym, otoczonym bogato zagospodarowanym ogrodem.

Przedszkole przygotowuje dzieci do podjęcia nauki w szkole, umożliwia wyrównywanie szans edukacyjnych oraz uwzględnia w swoich działaniach potrzeby środowiska. Rodzice są współautorami życia przedszkola.
Nad rozwojem dzieci czuwa wykwalifikowana, kompetentna kadra pedagogiczna, wspierana przez fachowy personel obsługi. Działania nauczycieli ukierunkowane są na każde dziecko, jego możliwości, potrzeby i zainteresowania. Nauczyciele systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego.

Dyrektor  Przedszkola Publicznego nr 10 w Radomiu

mgr Beata Małek