• "BAJKOWA ZIMA" - WYNIKI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

• "JESIENNE INSPIRACJE" - KONKURS PLASTYCZNY

Wyniki konkursu Jesienne inspiracje,

Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:

3-4 latki

I miejsce - Igor J., gr. Tygryski;

II miejsce - Amelia F., gr. Pszczółki;

III miejsce - Jan S., gr. Misie;

Wyróżnienia: Gabriela I., gr. Motylki;

            Helena S., gr. Kaczuszki;

5-6 latki:

I miejsce - Franciszek Z., gr. Żabki;

II miejsce - Urszula Z., gr. Kotki;

III miejsce - Oliwier S., gr. Biedronki;

Wyróżnienia: Dominika Sz., gr. Kaczki dziwaczki;

            Amelia R., gr. Gwiazdki;

            Weronika P., gr. Sówki mądre główki.

Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością! Każdy uczestnik zostanie nagrodzony dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Serdecznie gratulujemy!

• RODZINNY DZIEŃ SPORTU

Dnia 30.05.2023 r. w naszym przedszkolu odbył się Rodzinny Dzień Sportu pod hasłem „Sport to zdrowie, każdy przedszkolak ci to powie”, w którym uczestniczyli rodzice razem z dziećmi z młodszych grup: Pszczółek, Tygrysków, Biedronek, Sówek – mądrych główek i Kotków. Ten dzień był okazją, by wspólnie, aktywnie i zdrowo spędzić czas i zaszczepić  w najmłodszych sportowego ducha. Społeczność przedszkolna wzięła w tym udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, którego organizatorem jest miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Celem wydarzenia jest propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Sprzyja również integracji środowiska przedszkolnego: dzieci – rodzice – nauczyciele.

Podczas tego dnia odbył się również Rodzinny Turniej Sportowy, w którym  reprezentanci V grup dzieci młodszych – rodzice wspólnie ze swoimi pociechami, zmagali się z torem przeszkód: slalomem między pachołkami, przejściem dzieci przez tunel , skokiem rodziców w workach, rzutem woreczkiem do celu. Każda grupa dzielnie walczyła i została nagrodzona dyplomem oraz pucharem, które wręczyła Pani dyrektor przedszkola. Tego dnia nie zabrakło również występów artystycznych „starszaków” – dzieci z grup: Gwiazdki, Żabki, Słoneczka i Motylki umiliły nam ten dzień prezentując wspaniałe układy taneczne do choreografii ułożonej przez nauczycielki grup oraz zaśpiewały piosenkę. Podziwom nie było końca!

Był to dzień niesamowity, pełen radości, uśmiechu i sportowego ducha.

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas!

• Dyplom "Góra Grosza"

• Dyplom "Góra Grosza"